29 Nisan 2013 Pazartesi

Jennifer L. Armentrout-Oniks Bitti...


Sayfa Sayısı: 396
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: DEXDaemonla aramızda bir uzaylı bağı olmasının muhteşem olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

Gerçi bu bağa rağmen ona direnmeye kararlıyım. Ama bunu yapmak hiç de kolay değil çünkü Daemon (kahretsin!) gittikçe gözüme daha da taş gibi görünüyor. Üstelik bu sefer Arumlardan çok daha büyük bir problemimiz var. Savunma Dairesi kasabada.

Eğer Daemonın yapabildiklerini keşfeder ve benim de onunla bağım olduğunu anlarlarsa ikimizi de mahvedecekler. Bu arada okula yeni biri geldi ve herkesten gizlediği bir sırrı var. Bana neler olduğunu biliyor, yardım da edebilir ama bunun için (sanki mümkünmüş gibi) Daemona yalan söylemeli ve ondan uzak durmalıyım. Kimi kandırıyorum ben?!

Kimse sonsuza kadar yalan söyleyemez.

Ultra yakışıklı ve ultra odun Daemon Black geri döndü!

Lux serisi, OBSİDİYENden sonra 2012nin en iyi genç yetişkin kitabı seçilen ONİKS ile tam gaz devam ediyor. Daemona karşı koymanın imkânsız olduğunu artık siz de çok iyi biliyorsunuz...bu kitabı inanılmaz bir merakla bekliyordum ve çıktığını duyar duymaz hemen sipariş ettim. hatta bitirmem bir günümü bile almadı.

birinci kitaba göre daha aksiyonu ve macerası bol bir kitap olmuş. tek kelimeyle bayıldım. keyifle takip ettiğim serilerden biri oldu kesinlikle tavsiyemdir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder