18 Şubat 2014 Salı

Vefa Enver-Neyse Ki Çocuk Yaptım Bitti..


Sayfa Sayısı: 304
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Ephesus YayınlarıÇocuk Da Yapamadım Kariyer De adlı romanıyla okurlarını roman karakterlerinden biri gibi hissettiren Vefa Enverden, serinin son romanı.

Sibel ve Ahuyu tanıyorsunuz... Aslının ona hiç benzemeyen kardeşi Nazlı ile tanışacağınız bu roman Çocuk da yapamadım Kariyer de serisinin en tatlı kitabı. Kızlar bu romanda aşkın ve tutkunun onlara açtığı yoldalar!

Sevdiğiniz ve içlerinden biri gibi hissettiğiniz üç arkadaşın işlerinin yoluna girdiğini, sonunda istedikleri gibi yaşadıkları bir hayatları olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yoksa bunu umuyor musunuz?

Merakınızı gidermenin tek yolu var... haydi okuyun!

Eğer kahramanlarımızı bu kitapta tandıysanız, Sibel, Ahu ve Aslının maceralarını Bunu Sen İstedin ve Çocuk da Yapamadım Kariyer deden okumak isteyebilirsiniz.bu kitabı elime alınca seri bittiği için üzüldüğümü söylemeliyim.
Sibel-Ahu ve Aslı o kadar içten ve samimi yazılmıştı ki sanki gerçek hayatta dördüncü bir kişi olarak onların hayatına tanıklık ediyordum.

daha önce de belirtmiştim Vefa Enver ile geç tanıştığıma üzüldüm diye seri bittikten sonra bunun ne kadar doğru olduğunu bir kez daha anladım. ilk defa bir Türk yazarın romantik-komedi türünde bir kitabını okudum ve çok beğendim.

bu kitapta daha çok Nazlı ve Kadir'in aşkına tanık olduk ama tabi ki Sibel-Aslı ve Ahu yu da unutmadık :) özellikle Ahu ve Can'ın atışmalarını :)
son kitap olduğundan mıdır (karakterlere iyice alıştığım için) bilmiyorum ama ben en çok bu kitabı beğendim :)

siz de Vefa Enver ile henüz tanışmadıysanız bu seri tanışmak için kesinlikle iyi bir fırsat

serinin ilk kitabı çocuk da yapamadım kariyer de için buraya : tık tık 
serinin ikinci kitabı bunu sen istedin için buraya : tık tık

1 yorum:

  1. vefa enverle bu seri sayesinde tanıştım. açıkçası ilk okurken bu kadar beğeneceğimi beklemiyordum ama cidden çok beğendim sadece neyse ki çocuk yaptımı okumadım hemen alıp okumak istiyorum =)

    YanıtlaSil