5 Ağustos 2013 Pazartesi

Sere Prince Halverson-Mutluluğun Öteki Yüzü | TANITIM


Gerçek mutluluk nedir, nerededir? Peki, onu bulmak için ne kadar ileri gidebilirsiniz?

Ella Beene için mutluluk eşi Joe ve Joe’nun önceki evliliğinden olan iki küçük çocuğuyla kurduğu mutlu yuva demektir. Ancak bir yaz sabahı Joe’yu onlardan sonsuza dek koparan acımasız dalga, sadece onu değil sırlarını da beraberinde götürür. Üç yıl boyunca çocuklara kendi öz evlatlarıymışçasına bağlanan Ella’nın hayatı, cenaze töreninde çocukların biyolojik anneleri Paige’in ortaya çıkmasıyla da tamamen altüst olur.
Joe’yla evlilikleri boyunca Paige’in Joe’yu ve çocukları terk edip gittiğini ve ortadan kaybolduğunu sanan Ella’nın kalbinde tarifsiz bir acı, elindeyse çözülmesi gereken yepyeni bir bulmaca vardır artık. Bir yandan canından çok sevdiği çocukları için Paige ile velayet savaşı verirken, diğer yandan Joe’nun ona miras bıraktığı diğer şeyin, yani hiç açılmamış mektupların içinde pusuda bekleyen sırların ardındaki gerçeği öğrenmek zorundadır. Ella, kalp ağrıları ve gözyaşlarıyla dolu bu yolculukta her şeye rağmen umut etmeyi bir kez daha hatırlayacaktır.
Seré Prince Halverson’ın duygu yüklü kaleminden dökülen Mutluluğun Öteki Yüzü, herkesi derinden etkileyecek, yüreklerinize kazınacak türden bir roman.


“Halverson’ın güçlü ve gerçekçi bir hikâyeyle süslediği bu harika roman sizi alıp götürecek. Sayfaların nasıl akıp gittiğini anlamayacaksınız bile.” 

Library Journalbayram şekeri niyetine okuyacağım gerçekten konusuyla ilgimi çeken, ama itiraf etmeliyim ki rengiyle de beni büyüleyen bir kitap :) merakla beklemedeyim.

size tavsiyem takipte kalın belli mi olur belki bir süpriz yaparım ve bu muhteşem kitabı size de hediye ederim :)


2 yorum:

 1. Kitap kapakları çok şeker olmaya başladı değil miii :) Neredeyse sırf kapak resmine tav olacağım bazılarının :))
  Benim alınacaklar listemde de vardı bu kitap, güzele benziyor...

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar;
  Blogunu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım.
  722. takipçin benim.. :)
  Bana da gelirsen sevinirim :)
  ¦ Sevgiler ¦
  http://whiteglaze.blogspot.com
  twitter: @_gamzeahmet_

  YanıtlaSil