26 Nisan 2014 Cumartesi

Katie McGarry-Sınırları Zorlamak Bitti...Sayfa Sayısı: 416
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Aspendos Yayıncılık

Birbirleri için çok yanlış… ve bir o kadar da doğrular.

Echo Emerson'ın, sporcu sevgilisi olan popüler bir kızdan, hakkında dedikodular dönen, kollarında 'tuhaf' yaralar olan dışlanmış bir kıza dönüştüğü akşam neler olduğuna dair kimsenin bir fikri yoktur. Echo bile o korkunç akşama dair tüm olanları hatırlayamıyordur. Tek bildiği, her şeyin tekrardan normale dönmesini istediği.

Oldukça yakışıklı ve siyah deri ceketli çapkın ama yalnız Noah Hutchins, şaşırtıcı anlayışıyla hayatına girdiğinde Echo'nun dünyası asla hayal edemeyeceği bir biçimde değişir. Oysa ortak hiçbir noktaları olmaması gerekirdi. İkisinin de tuttuğu sırları düşünürsek, beraber olmaları oldukça imkânsızdı.

Fakat aralarındaki çekim bir türlü geçmek bilmez. Echo, sınırları daha ne kadar zorlayabileceklerini ve ona sevmeyi yeniden öğretebilecek tek bir adam için neleri göze alabileceğini kendisine sormak durumunda kalır.

O kadar aldığım kitap içinde bu ara nedense aynı temalı kitapları okumayı başarıyorum.

Sınırları Zorlamak da bunlardan biri.

Kötü çocuk ve bir zamanlar çok popüler olmasına rağmen bir gece yaşadıklarını hatırlayamayan ve kolunda yara izleriyle okula dönmek zorunda kalan kızımız. Yani Echo ve Noah.

Kitabı elime aldım ve 1 gün bile olmadan bitti.

Minik kızım artık büyüyor ve haliyle bana daha çok okuyacak zaman kalıyor.
Kitabı çok beğendim ve kesinlikle tavsiyemdir. 1 yorum: