5 Temmuz 2012 Perşembe

Bir Yumak Mutluluk


Arka Kapak
"Macomber, gerçek kaderlerinin peşinden koşmak için eski hayatlarından vazgeçen insanların hikâyesini çok samimi bir dille anlatıyor."
Booklist

"Hayatları birbiriyle kesişen dört kadın aracılığıyla insan ilişkilerine içten bir bakış."
Midwest Book Review

"Macomber müthiş bir öykücü… Çizdiği karakterler son derece derin ve gerçekçi."
Publishers Weekly

"Debbie Macomber yüreğiyle yazıyor."
Library JournalKitapları bütün dünyada 140 milyondan fazla satan ve birçok dile çevrilen DEBBIE MACOMBER, yürek ısıtan romanı Küçük Mucizeler Dükkânı'ndan sonra yepyeni bir sayfa açıyor.

Geçmişte yaşadıklarım bana şunu öğretti: Hepimiz bu dünyaya, hayatımızı en iyi şekilde yaşamak için geliyoruz ve inanın bana, hayat saklanarak, umutsuzluklarla, pişmanlıklarla harcanamayacak kadar kısa. Dertler ve sıkıntılarla boğuşurken her gün, bir öncekinin aynısı gibi görünmeye başlıyor. Oysaki her yeni gün kendi mucizelerini de beraberinde getiriyor. Hem de en beklenmedik anlarda...

Doğduğumuz andan itibaren hepimize birer yumak iplik veriliyor; bundan mutluluğun desenlerini örmek ise bizim elimizde…

BU KİTAPLA KEYİFLİ BİR MOLA VERİP, HAYATIN KARMAŞASINDAN UZAKLAŞACAKSINIZ...


Yazar:
Debbie Macomber
Çevirmen:Ozan Aydın
Sayfa Sayısı: 480
Dili: Türkçe
Yayınevi:
Martı Yayınları


çok güzel bir kitaptı. küçük mucizeler dükkanından daha çok beğendim bu kitabı. alix, jacqueline ve carol dan sonra courtney,bethanne ve elise in hikayeleri de beni gerçekten etkiledi. fakat en çok dikkatimi çeken nokta kitapta yazım hatalarının çok fazla olmasıydı. yayınevi bu konularda bana göre daha dikkatli olmalı bana göre. küçük mucizeler dükkanını beğendiyseniz bu kitabı da mutlaka okuyun derim..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder