12 Aralık 2014 Cuma

G.A. Aiken-Ejderin Büyüsü Bitti..
Bana baktığınızda ne gördüğünüzü biliyorum. Dünyanın en güçlü iki ejderha soyundan doğan, çekici ve tatlı dilli bir kadın. Bu durum, bana ilgi duyan herhangi birini kuyruk mesafesinde tutabilmem için, en sağlam savaş zırhlarından bile daha güçlü bir kalkan yaratıyordu. Ta ki onunla karşılaşana dek. Issız Kuzey Elleri'nden gelen savaşçı, büyücü ve barbar savaş beyi, Kurnaz Ragnar. Ragnar ondan öncekilerin aksine, parmak ısırtan çekiciliğim ve çarpıcı gülümsememe teslim olmayı reddediyor. Yavan, faydasız ve her ne kadar cinlerimi tepeme çıkarsa da, aptal biri olduğumu düşünüyor ve beni başından savmaya çalışıyor.

Ama ben hiçbir erkeğin beni görmezden gelmesine izin vermeyeceğim. Ona insafsızca sataşmam, işkence etmem ve en sonunda, yani tuzağım tamamlandığında, onu dizlerinin üzerine çöktürmem için beni tahrik etmekten çekinmeyen şu Kurnaz Ragnar, pek yakında değerimin, yeteneklerimin ve güçlü irademin farkına varacak. Hem de zor yoldan.

Bayılıyorum bu ejderlere :)

Daha önceki yorumlarımda da yazmıştım ki kendileri burada


Yorumlarına buralardan ulaşabilirsiniz.

Ejderler tam da vampirlerden sıkıldığım bir zamanda ilaç gibi gelmişti ve diğer 3 kitapta ejder ailesinin üyeleriyle tanışmıştık.

Bu kitapta daha çok Keita ve Ragnar ‘ın hikayesini okuyoruz.

Keita , Ragnar 'ın babasının esiriyken kader onları yol arkadaşı olmak zorunda bırakıyor.

Yok bunlar hiç anlaşamaz. Aralarında kesinlikle aşk olamaz derken zamanlar birbirlerini tanıdıkça olaylar daha da güzelleşiyor.

Kitabın sonunda ailesinin yanına dönen Keita da tekrar ejder ailesinin bireylerini okuma şansı veriyor.

Her yorumun sonunda yazdığım gibi eğer vampirlerden sıkılan varsa mutlaka bu seriyi okumaya başlasın.

Seni kızdırmak istememiştim
Bu bir özür mü?
Hayır, diye itiraf etti Ragnar. Değil.
Sen feci derecede … sinir bozucu bir adamsın.
Öyle derler.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder