23 Mayıs 2014 Cuma

Geleneksel Harlequin Günü Mayıs Ayı Kitapları


Merhabalar :)


Mayıs ayı kitaplarını incelemeye hazır mısınız? Kitapları satın almak 

için buraya tık tık

http://www.harlequintr.com/U638,171,2014-05-karanligi-beklerken-kupa-kizi.htm

TESS GERRITSEN - KARANLIĞI BEKLERKEN
Beryl ve Jordan, anne ve babalarının vefatı ile ilgili bir aile sırrını çözmek üzere Paris'e gelirler. Ancak buldukları tüm cevaplar, eski sırların hiç de kolay çözülmeyeceğini işaret etmektedir. Beryl, gerçeğin peşinde ölümüne koşarken, kendisini tehlikenin tutkularla birleştiği bir dünyanın içinde bulur. Eski CIA ajanı Richard Wolf ile işte tam da bu birleşim noktasında tanışırlar. Böyle bir dünyanın içinde dost düşmana ve düşman da katile kolaylıkla dönüşebilir şüphesiz. Peki ya burada aşkın payına düşen nedir?


TESS GERRITSEN - KUPA KIZI

Jordan Tavistock'un, arkadaş hatırına yapamayacağı şey yoktu. Bir eve hırsız gibi girip arkadaşı için tehlikeli olacak mektupları çalmayı bile kabul etmişti. Hiç hesapta olmayan şey ise, orada suçüstü yakalanmaktı. Hem de başka bir hırsız tarafından. Üstelik son derece güzel bir kadındı bu hırsız. Gerçek bir soyguncu olan Clea ve Jordan'ın esas meselesi, mutluluğu birlikte yakalayıp yakalayamamaktan ziyade o kadar uzun süre hayatta kalıp kalamayacaklarıydı.

Blogumu takip edenler Tess Gerritsen'e pek ısınamadığımı bilir ta ki bu kitaba kadar.

İçerisinde iki ayrı hikaye barındıran bu kitabı okuduktan sonra elimdeki Tess Gerritsen kitaplarına öncelik vermeye karar verdim.

Kitabın başından sonuna kadar heyecan bir an düşmedi.
Kesinlikle tavsiyemdir.


http://www.harlequintr.com/U637,96,2014-05-kosulsuz-sevgi-hayalden-de-ote.htm

SUSAN WIGGS - KOŞULSUZ SEVGİ
Linda ve Dan'in on sekiz yaşına basan kızları Molly'nin, koleje gitmek için evden ayrılma vakti gelip çatmıştır. Molly doğduğundan beri, karı kocanın öncelikleri hep kızları olmuş, kendilerini adeta onun mutluluğuna adamışlardır. Peki, Molly gidince onları ne bekliyordur? Molly'nin bıraktığı boşluk nasıl doldurulacaktır? Linda yol boyunca hayatını, yaşadığı acı tatlı olayları düşünme fırsatı bulur. Bir yandan kızına sıcacık bir armağan hazırlarken, kendi yaşamı için de yepyeni kararlar alır.

HAYALDEN DE ÖTE - MICHELLE REID
Biri beni yakışıklı çapkınlarla, oğullarına düşkün üvey annelerden kurtarsın!
Rico evlendikten sonra yeni karısı ile beraber Milano'da yaşayan annesi Angelina'nın yanına yerleşmeyi düşünüyordu. Rico bir takım üçkâğıtçılık işlerine bulaşmıştı. Üvey kardeşi Yunanlı milyarder Leo Christakis, Rico'nun nişanlısı Natasha'nın, şirketi dolandırdığını sanıyordu. Oysa işler çok daha karışıktı. Acaba Natasha Moyles bir hırsızla evlenmek üzere olduğunu öğrense ne yapardı? Kim kimden hesap sormalıydı?

Bu kitabı okurken de kah hüzünlendim kah mutlu oldum.
Her iki hikayede de hem yürek burkan hem de mutlu eden olaylar vardı.
Severek okudum.

http://www.harlequintr.com/U644,95,2014-05-haylaz-asilzade.htm

CAROLE MORTIMER  - HAYLAZ ASİLZADE

Stratton Dükü, Rupert Stirling uzun zamandır Şeytan lâkabıyla anılırdı. Ve bu lâkabı bayanların yatak odalarının içindeki ve dışındaki ölçüsüz maceralarıyla, hak ederek kazanmıştı.
Her ne kadar sosyetenin müstehcen dedikodularının odağı olsa da, uygunsuz davranışlar Pandora Maybury?e göre değildi. Keşke gerçekte ne kadar masum olduğunu bilebilselerdi? Buna kendisini çirkin bir durumdan kurtaran Rupert Stirling de dâhildi.

Ancak Rupert Stirling, Pandora'yı kendine ayırmak için şeytani plânlar peşindeydi.

Önce Rupert'i boğmak istedim ama kitabın sonlarına doğru bayıldım :)
Kitap o kadar merak uyandırıcıydı ki bitirmem bir saat aldı.
Kesinlikle tavsiyemdir :)
1 yorum: