6 Mart 2013 Çarşamba

Brenda Jackson- Pamuk İpliği Bitti...

bir kaç gündür bağlantım olmadığı için giremiyorum bloga mobilden bakıyorum ama post yazmıyordum :)
daha önce yazmıştım çok güzel bir kitap okuyorum diye
bitireli 1 hafta oldu ama ancak yorum yazabildim

önce tanıtıma bakalım

arka kapak yazısı

Karmaşık aile ilişkilerinin yer aldığı, duygusallık ve drama ile süslenmiş bu inanılmaz hikâye kalbinizi çalacak.

Erica Sanders için ruh eşini bulmak pek de zor olmamıştır. Brian Lawson istediği adamdır ve herkes onların birbirleri için yaratıldığını düşünmektedir. Neredeyse herkes Tek istisna Ericanın başka bir adamla evlenmesini isteyen annesi Karendır. Hatta Karen, Brianı araştırması için bir özel detektif bile tutmuştur; ancak ortaya çıkan gerçek, iki ailenin parçalanmasına sebep olan yıkıcı ihanet Karenın umduğu son şeydir.
İlişkisinin kurtulamayacağına ikna olan Erica nişanı bozmuştur. Ama verdiği karar hâlâ aklını kurcalamaktadır, özellikle de Brianın çekici ve bekâr komşusu onun peşindeyken.

Bu aşk hikâyesinin dumanı hâlâ üzerinde.
Lori Foster

Yazar, duygusal derinliğe sahip karakterler yaratmada özellikle başarılı.
Publishers Weekly
Göz kamaştıran bir ziyafet.
The Romantic Times

dediğim gibi kitabı çok beğendim. beğenmemdeki en büyük sebep tabi ki kitabın bir aşk romanı olmasıydı. nedense bu türü çok sevenlerdenim.
brian ve erica aşkının haricinde april ve griffin'in aşkları ayrıca bir de erica'nın annesi ile brian'ın babasının aşkı :) evet çok karışık. üstüne bir de erica'nın annesinin entrikaları eklenince değmeyin keyfine
kitapta beğenmediğim tek nokta cinselliğin gereksiz bir şekilde işlenmiş olması oldu. sanki yazar aşıklar arasında yaşananları tüm ayrıntısına kadar yazmasa olmazdı. okurken beni tek rahatsız eden nokta bu oldu.
kitabı okumadan önce bazı bloglarda kitabı okurken zorlandıklarını bunun nedeninin de karakter fazlalığı oldu belirtilmişti. ama bana göre her karakterin kendine has bir özelliği var ve ben her birini okurken çok zevk  aldım.
eğer siz de aşk romanlarını severek okuyorsanız bu kitabı da seveceğinizden eminim..

gelelim yazarınaBrenda Jackson 1953 Jacksonville, Florida doğumlu Afrikalı Amerikalı yazar. Yazarın 90′dan fazla romanı var ve The New York Times Bestseller ve USA Today Bestseller’a girmeyi başarmış birçok kitabın yazarı. İlk kitabı Tonight and Forever büyük bir çıkış yaptı. Brenda Jackson Silhouette Desire dizisinde romanı basılan ilk Afrikalı Amerikalı yazardır. Pamuk İpliği yazarın 81. kitabı olma özelliğini taşıyor. Yazarın Truly Everlasting adlı kitabı da ayrıca film olarak çekilmiştir.
2 yorum:

  1. LİSTEYE EKLEDİM
    TANITIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
    HAYIRLI AKŞAMLAR

    YanıtlaSil
  2. Sizin sayenizde blog açtım, teşekkür ederim. Tabi merak ediyorsunuz neden diye, anlatayım: Uzun zamandır bloğunuzu takip ediyordum, hatta siz uzun zaman yazı yazmayınca üzülüyordum. Ve sonra kitap yorumu paylaşan bir sürü blogger olduğunun farkına vardım. Ve neden ben de olamayayım diye düşünürken, kendimi ilk bloğumu yazarken buldum. Bloğunuz harika. Çok seviyorum. Lütfen daha çok kitap yorumu paylaşınn :)) Belki bakmak istersiniz : http://kahvecanavarimm.blogspot.com/

    YanıtlaSil